ShowBizz

A zëvendësohet Melanie Trump në dalje publike nga sozia e saj?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:26 - 11/03/19 |
mapo.al

Një tjetër teori konspirative po qarkullon për familjen presidenciale të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Zonja e Parë, Melanie Trump, dyshohet se po përdor një sozi për daljet në publik. Përdoruesit e rrjetit social “Twitter” mendojnë se zëvendësuesja është vetë trupoja e saj, për shkak të ngjashmërisë së frikshme.


Kjo ide është përforcuar pas mbërritjes së çiftit presidencial në Florida; Melanie duket 10-12 cm më e shkurtër se zakonisht dhe për herë të parë ajo ecën përpara Trumpit, ndërkohë që ky i fundit e ndjek nga pas.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas