Aktualitet

Abilekaj detyron Ballën të ikë nga emisioni: Ti je përgjegjës për vrasjen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:25 - 21/04/21 |
mapo.al

Gazetari Enton Abilekaj e vuri në pozitë të vështirë Taulant Ballën në emisionin Open sot, duke e detyruar të lërë studion.

Abilekaj iu drejtua Ballës duke i thënë se ai është përgjegjës për ngjarjen e rëndë sot në Elbasan, ku nga përplasja ngeli një person i vrarë dhe 4 të plagosur.


Gazetari i tha Ballës se ti i ke dërguar njerëzit për të blerë vota dhe e akuzoi se ai po nxit konfliktin dhe vëllavrasjen.

Abilekaj më tej u shpreh se ka një orkestrim nga Rama kudo për blerje vote, dhe policia dhe prokuroria nuk po bën asgjë.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas