Aktualitet

Abuzoi me të miturën me probleme mendore, arrestohet 60-vjeçari në Lezhë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:25 - 18/01/20 |
mapo.al

Policia e Lezhës ka njoftuar arrestimin e një 60-vjeçari me banim në Lezhë, i cili, sipas bluve, “ka ngacmuar dhe dyshohet se mund të ketë kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur me aftësi të kufizuara”.


Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale V.N.


Gjithashtu, në momentin e arrestimit nga policia, ky shtetas ka qenë duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas