Aktualitet

Abuzoi seksualisht me të bijën, gjykata lë në burg 48-vjeçarin


               Publikuar në : 15:16 - 12/07/19 |
mapo.al

Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg Sh.Isufin, i cili akuzohet se ka përdhunuar në mënyrë sistematike për tre vite radhazi vajzën e tij.


Seanca në ngarkim të Isufit u zhvillua me dyer të mbyllura dhe nuk kishte të pranishëm asnjë nga familjarët.Incest në familje, vajza u abuzua për tre vjet nga i ati

Arrestimi i tij erdhi pas denoncimit të vajzës së tij në emision investigativ “Fiks Fare”.

Sipas saj, abuzimi kishte filluar që para tre vitesh kur ajo ishte vetëm 15 vjeç.

Madje ai edhe e dhunonte për të mos treguar.


Etiketa: , , ,

Pas