Kryesore

Abuzon seksualisht me 13 femra: Askush nuk më tha se këtu është e ndaluar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:55 - 25/07/18 |
mapo.al

Aly E., sot 29 vjeç, braktisi vendlindjen e tij, Egjiptin kur ishte 14 vjeç dhe mbërriti në Gjermani.


Disa vite më vonë, më shumë se një duzinë femra e kanë paditur për ngacmime seksuale.


Viktimat ai i gjente nëpër stacione dhe në metro.Të martën ai doli para gjykatës dhe bëri një deklaratë të habitshme.
“Në Egjipt kjo ndodh shpesh dhe nuk dënohet kush. Nuk i njoh ligjet në këtë vend. Në fshatin tim nuk kishte polici. Askush nuk më tha se kjo është diçka e gabuar këtu”.Në periudhën mes prillit 2015 dhe shkurtit 2018, ai ka ngacmuar seksualisht 13 femra. Disave u tregoi orbanin, të tjerave u kërkoi seks ose u kapte të pasmet.

Një prej tyre e përdhunoi.

“Pra në vendin tënd lejohet të bësh diçka të tillë, të përdhunosh dhe të kapësh femrat mes këmbëve,” e pyeti gjyqtarja.

Më pas, babai i një fëmije tha se për këtë e kishte fajin heroina. Ai tha se është konsumues alkooli dhe droge.

1


Etiketa: , , ,

Pas