Aktualitet

Abuzuan seksualisht me të miturën, burg 5 autorëve në Mirditë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:55 - 20/05/21 |
mapo.al

‘Arrest me burg’ është dhënë sot për 5 autorët e dyshuar për përdhunimin e 15-vjeçares në Mirditë.


Vendimi u dha sot nga Gjykata e Lezhës për Artan Kaçorrin, 31 vjeç, Albert Mollën, 27 vjeç, Ermal Tarazhin, 30 vjeç, Nike Lleshi, 44 vjeç si dhe A.GJ 17 vjeç, të cilët akuzohen për marrëdhënie intime me dhunë.


 

Duke marrë shkas nga ngjarja e rëndë, ditën e nesërme qytetarët në Lezhë do të organizojnë një marshim në orën 14:00.67
Etiketa:

Pas