Aktualitet

Acar dhe rënie temperaturash, mësoni surprizat e motit për sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:00 - 28/12/19 |
mapo.al

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në bregdet, ndërsa në Juglindje – Verilindje do të ketë rreshje bore. Era do të jetë drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi vale 1,3-2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.


Temperaturat min dhe max:


Zonat  malore  -4/2°CZonat e ulëta  -1/11°C
Zonat bregdetare 4/11°C1


Etiketa: , , , ,

Pas