Aktualitet

Adela Xhemali dhe Vasilika Vjero emërohen zv. ministre të Financave
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:30 - 14/02/20 |
mapo.al

Adela Xhemali dhe Vasilika Vjero emërohen zv. ministre të Financave. Vendimi është marrë në mbledhjen e djeshme të qeverisë pas dorëheqjes së Elton Haxhit dhe Erjon Luçit.


Vasilika Vjero ka qenë më parë drejtoreshë e Tatimeve si dhe në kryje të ARRSH-së.


Etiketa:

Pas