Aktualitet

Adele humb babain, me të cilin nuk fliste prej vitesh


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:42 - 11/05/21 |
mapo.al

Ylli i muzikës, Adele ka humbur babain e saj pas një beteje me kancerin. Mark Evans ka ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare.


Këngëtarja ishte larguar nga babai në moshën 3-vjeçare kur ai e braktisi nënën e saj dhe Adele nuk kishte raporte të mira me të madje nuk fliste dhe komunikonte fare.


“Unë nuk e dua babain tim” ishte shprehur Adele publikisht gjatë ceremonisë Grammy në vitin 2017.Gjersa po pranonte çmimin këngëtarja falenderoi menaxherin e saj gjersa zbuloi raportet me babain.“Faleminderit menaxherit tim. Unë i detyrohem për gjithçka. Ne kemi qenë bashkë për 10 vjet, dhe unë të dua sikur të ishe babai im. Të dua shumë, shumë. Unë nuk e dua babanë tim, ky është problemi. Të dua ashtu si do të doja babanë tim”.1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas