ShowBizz

Adelina Tahiri e mban fjalën, flet shqip me djalin e saj (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:10 - 05/09/19 |
mapo.al

Kur u zbulua se do të bëhej nënë, nga martesa me milionerin maqedonas, Adelina Tahiri u pyet shpesh herë se çfarë gjuhe do t’i mësonte djalit. Ka kaluar plot një vit që kur Jon ka ardhur në jetë dhe këngëtarja po i mëson shqip.


Në një video të publikuar në ‘Instastory’, ajo i flet djalit në gjuhën shqipe dhe e mëson që të dhurojë puthje.Etiketa: ,

Pas