ShowBizz

Adi Krasta nxjerr foton e rrallë/ Shihni si dukej kur ishte fëmijë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:11 - 20/04/19 |
mapo.al

Adi Krasta është një ndër prezantuesit më të njohur të ekranit shqiptar. Në Instagram ai ndan me fansat kryesisht foto nga puna dhe takimet me personazhe të ndryshëm në emisionin e tij.


Mirëpo së fundmi, gazetari ka vendosur të ndajë me ndjekësit një foto të rrallë nga fëmijëria, ku ka pozuar krah mamasë së tij.“Dy shokë të ngushtë”, është shkrimi që Adi i ka vendosur fotos së vjetër ku shfaqet në moshë tepër të vogël.Etiketa: ,

Pas