ShowBizz

Adriana Matoshi dhe i dashuri afrikan bashkë prej verës? Dalin fotot e pushimeve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:29 - 15/11/20 |
mapo.al

Pak kohë më parë, aktorja shqiptare Adriana Matoshi konfirmoi lidhjen e re të dashurisë me futbollistin 20 vite më të ri Keith Groeneveld, i lindur në Afrikën e Jugut dhe rritur në Belgjikë.Vetëm së fundmi, ajo ka ndarë në rrjete sociale foton e parë pranë partnerit. Fotoja është shkrepur gjatë pushimeve të përbashkëta të çiftit gjatë verës.


Adriana e ka shoqëruar foton me një dedikim të ëmbël romantik. ” “Bashkë” është një vend i mrekullueshëm”.
1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas