Aktualitet

Adriana Matoshi me futbollistin afrikan drejt martesës? Keith i propozon publikisht


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:10 - 07/04/21 |
mapo.al

Para pak muajsh Adriana Matoshi bëri publike lidhjen me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Aktorja tregoi se për herë të parë është njohur me Keith në një lokal dhe të dy u shprehën mjaft të lumtur për historinë e tyre të dashurisë.

Duket se ata po e shijojnë mjaft romancën e tyre pasi herë pas herë ndajnë me ndjekësit momente ku shfaqen mjaft të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit.


Adriana ka treguar më herët se shkak i lidhjes së tyre është bërë një shoqe dhe pasi dolën disa herë e kuptuan se janë bërë për njëri-tjetrin.
Duket se gjërat po bëhen serioze mes çiftit dhe së shpejti mund t’i shohim të martuar.


Vëmendjen e ka marrë një koment i futbollistit në foton e Adrianës, ku i bën emojin e një unaze propozimi.


“PO”-i është përgjigjur menjëherë Adriana, ndërsa në rrjet kanë nisur menjëherë aludimet.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas