Aktualitet

Adrola Dushi dhe Capital T, çifti më i ri i showbizit? (Foto)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:29 - 22/07/20 |
mapo.al

Në një postim në Instagram, reperi Capital T ka publikuar një foto me modelen e njohur Adrola Dushi, të cilën e ka shoqëruar me emojin e zemrës.


Të dy duken të buzëqeshur krah njëri-tjetrit. Kaq ka mjaftuar që fansat të vërshojnë me komente duke i pyetur nëse janë në një lidhje.


Mbetet për t’u parë nëse dyshja është bashkuar në kuadrin e ndonjë projekti muzikor apo kanë një raport më të ngushtë… 
View this post on Instagram

 💘

A post shared by Capital T (@truekapo) on

2


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas