ShowBizz

Adrola: Shqipëri të mbaj me vete….


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:06 - 28/11/21 |
mapo.al

Bukuroshja mirditore Adrola Dushi ka zgjedhur të përshëndesë për ditën e pavarësisë me fjalë zemre dhe një set të mrekullueshëm fotosh.


Ish Miss Shqipëria dhe modelja e suksesshme në New York dëshiron të tregojë se nuk e harron kurrë vendlindjen.


“Është gjithmonë një shkëlqim ndryshe kur feston dhe gëzon për vendin tënd. Shqipëri të mbaj me vete ♥️🖤” shkruan Adrola nga New York City.Edhe ne të mbajmë në zemër Adrola e të urojmë suksese!❤️


2CLOSE
CLOSE
Pas