ShowBizz

Agon Amiga: Nuk flas më me ‘BabaStars’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:33 - 14/05/20 |
mapo.al

Reperi Agon Amiga, pas shumë kohësh ka folur rreth përçarjeve që ndodhen brenda labelit ‘BabaStars’.


Në një lidhej direkte për emisionin “Vizione i Pasdites”, ka bërë të ditur se nuk mban më kontake me ish-anëtarët e label-it.


 


 


 

View this post on Instagram

 

#Bobby

A post shared by AGON AMIGA (@agon.amiga) on

Të them të drejtën nuk kam folur. E kam ndërprerë aty ku e kam ndërprerë. Gjithçka është e kohës. ‘Babastars’ ka qenë një ndër label-at më të mirë të kohës. Kanë ndryshuar shumë gjëra”, tha reperi përgjatë emisionit.

See the source image

Përndryshe, reperi tashmë është shpërngulur në shtetin gjerman dhe shumicën e projekteve muzikore po i punon atje. Ashtu si shumë kolegë të tij, ai është detyruar që t’i ndërpresë të gjitha aktivitet shkaku i pandemisë globale coronavirus.

 

View this post on Instagram

 

Alloooo #BOBI n’telefon

A post shared by AGON AMIGA (@agon.amiga) on

 

View this post on Instagram

 

My baby boy #noel

A post shared by AGON AMIGA (@agon.amiga) on


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas