ShowBizz

Agon Amiga poston foto nga krevati me gruan dhe djalin, ja dedikimi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:40 - 21/08/19 |
mapo.al

Reperi Agon Amiga ka publikuar për herë të parë portretin familjar me një dedikim për djalin dhe gruan.


“Dhurata më e madhe dhe kuptimi i plotë i dashurisë. Nuk po mundemi me besu që i ke mbush 1 vjet. Të duam pafund Noel”, shkruajti artisti.


 View this post on Instagram

 Dhurata më e madhe dhe kuptimi i plotë i dashurisë. Nuk po mundemi me besu që i ke mubushë 1 vjetë. Të duam pafund Noel.A post shared by AGON AMIGA (@agon.amiga) on


Historia e dashurisë së Agonit dhe Egzonës pësoi një krizë për shkak të mesazheve seksi mes reperit dhe modeles Afërdita Dreshaj. Megjithatë gjithçka ka mbetur në të kaluarën pasi të dy kanë vendosur të jenë sërish bashkë.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas