Aktualitet

Agron Gjekmarkaj thirrje rinisë të votojë ndryshimin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:44 - 17/04/21 |
mapo.al

Kandidati i PD në Lezhë, Agron Gjekmarkaj i ka bërë thirrje rinisë që të mbështesë ndryshimin më 25 prill.


Gjekmarkaj thotë se rininë nuk e ka Edi Rama.


“Rinia mbeshtet programin e PD pasi garanton të ardhmen këtu në Lezhë,në Shqipëri.

Lezha ka historinë, kulturën, ka turizmin, ka harmoninë, por pasurinë më të madhe ka të ardhmen,rininë”, shkruan në postimin e tij Gjekmarkaj.Postimi i plotë:


Këtë rini nuk e ka Edi Rama

Rinia mbeshtet programin e PD pasi garanton të ardhmen këtu në Lezhë,në Shqipëri.

Lezha ka historinë, kulturën, ka turizmin, ka harmoninë, por pasurinë më të madhe ka të ardhmen,rininë.

Programi jonë mbeshtet shkollimin e e brezave, mbështet çiftet e reja dhe ka në bazë krijimim e mundësive të të rinjve që të ardhmen ta krijojnë në Lezhë, në Shqipëri.

Lexo edhe :  Tentoi të abuzojë seksualisht me të miturën, SHÇBA prangos policin në Lezhë

Ne iu besojmë të rinjve, ndaj mbeshtetja e tyre për ndryshimin më 25 Prilli është e pa kufijshme

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas