Aktualitet

Agron Llakaj revoltohet pas kaosit në Kakavijë: Turp, turp! Përse vallë ne akoma jemi një shtet me brekët në fund të këmbëve?!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:15 - 14/08/20 |
mapo.al

Aktori i humorit Agron Llakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar lidhur me situatën kaotike të krijuar në pikën kufitare të Kakavijës.


E kemi fatin, shprese dhe marrezi …., na jep nje engjell te na mbroje o Zot !”


…,kjo eshte pamja e jone nga viti ne vit…,ne pritje e pritje e pritje…,ne radhe e ne radhe e ne radhe….,me dite e nete te tera…,i nxehti pervelues,mungesa e kushteve me minimale njerezore!”Vijne emigrantet dhe gdhihen ne radhe,bir o Edi Rama,ke te qaj me pare !


Radhe kilometrike ne pritje pa zgjidhje….,po ky eshte krim more njerez…., ,e perse valle ne akoma jemi nje shtet me breket ne fund te kembeve ?! …hajde radha !!!


Turp! Turp !!Edhe ju vellezer dhe motra bashke me femije mos i harroni keto dite….,pas 6 muajsh aty ne greqi do i keni,do tju shtrihen nen kembe per ate te shkrete vote …,por nqs do i harroni keto dite harram e paci ! Tani bertisni…” jam krenar qe jam shqiptar “!…Zoti ju ndihmoft !!!“, shkruan Llakaj.


Etiketa: , ,

Pas