Aktualitet

Aida Shtino “shpërthen” ndaj mjekëve që po luftojnë me koronavirusin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:58 - 13/08/20 |
mapo.al

Gazetarja e njohur Aida Shtino, ka bërë një reagim të fortë ndaj mjekëve që po luftonë me koronavirusin.


Me anë të një postimi në Facebookun e saj, Shtino ngre pyetjen pse nuk u lejohet të infektuarve telefoni.


Statusi i Aida Shtinos:

A mundet tiu bej nje pyetje doktoreve tane te “çmuar”
Perse nuk ju lejojne te semureve me covid qe jane te shtruar ne spital telefon..??????
Kush eshte arsyeja , qe nuk i lejojne te flasin me te afermit e tyre…??????


A jeni ne terezi ti Ministre Manastirliu dhe ti Kryetare e Komitetit Rakacolli me Pipero e kompani …..??????


A i keni trute ne koke, apo ju kane vaksinuar juve perpara, se qe te jeni kaq te pashpirt nuk ma priste mendja kurre…..😠😠😠😠😠
A do ta mbani dot turmen kur tiu versulen, sepse po ju ” zhduken” te afermit!!!!!!!!
A jeni ne dijeni se cfare jeni duke bere ??????????


A i keni trute ne koke ju doktoresha a keni femije e prinder ne shtepi ju ??????????
Kush eshte arsyeja qe nuk ju lini telefon kush??????

Nje gje po ju them mbajeni mend, se nuk do te arrini te permbani me turmen e terburar , qe do tiu versulen nga zemerimi , sepse po i ktheni ne kavie laburatori te afermit e tyre….dhe aty jo polici, po as ushtri nuk i ben dot zap….😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas