Aktualitet

Ajka mbush sot 2 vjeç, Bes Kallaku e uron në mënyrë ‘zbavitëse’


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:45 - 12/07/20 |
mapo.al

Vogëlushja e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj feston sot 2-vjetorin.


Ata kanë zgjedhur dy mënyra të ndryshme për ta uruar në Instagram.


Xhensila nëpërmjet një videoje ka ndarë me ndjekësit e saj momentet e ëmbla me të bijën në plazh.Ndërsa Besi nëpërmjet një fotoje “komike” e cilëson më të shtrenjtën, ajka e jetës duke i uruar 2-vjetorin.
  

View this post on Instagram

 

12.07.2018. 11:50AM 🕰 or’e bekuar, solle diellin e diteve tona @bes_kallaku . Faleminderit At!

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas