Aktualitet

“Ajo e vërteta”, Loredana pa grim e filtra duket kështu (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:44 - 23/02/21 |
mapo.al

Loredana dhe Mozzik janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit dhe së bashku me vogëlushen e tyre, Hanën po jetojnë ditë të shënuara. Pas udhëtimit në Milano, që sipas Mozzik-ut është qyteti më i bukur i Italisë, familja ka udhëtuar drejt Dubait.

Prej disa ditësh ata po shijojnë ditët më të bukura me njëri-tjetrin dhe vogëlushen e tyre Hanën.


Madje nuk janë përpjekur fare të fshihen gjatë kësaj kohe, pasi Mozzik ka postuar në rrjete sociale edhe fotografi me Loredanën.Dyshja kanë publikuar foto nga vendet e njëjta, duke i vërtetuar fansave se janë rikthyer dhe janë shumë të lumtur si çift.


Ditët e nxehta në plazh Loredana i ka shijuar pa makeup dhe si rrallëherë mori guximin të tregojë veten e saj “të vërtetë” në rrjete sociale.

Ajo publikoi një foto pa pikë grimi në fytyrë dhe pa filtra fare, duke shkruar: “Unë e vërteta” dhe rrallë e kishim parë kështu.

Mozzik dhe Loredana kanë nisur të mos i kursejnë as komentet ngacmuese për njëri-tjetrin në rrjete sociale.

 

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas