ShowBizz

“Ajo ka ditëlindjen, unë kam gëzim”, fjalët e Jul Dedës për “shoqen e tij të ngushtë” ishin më të bukurat


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:30 - 22/11/20 |
mapo.al

Aktori i mirënjohur i humorit, Julian Deda, ka treguar gjithmonë se është tepër i lidhur me familjen e tij.


Në llogarinë e Julit në Instagram, përveç momenteve nga puna shohim shpesh edhe poza me familjarët apo dedikime të shumta për ta.


Lidhja e gjakut është pika e tij e dobët dhe këtë e ka treguar edhe sot, teksa i ka uruar ditëlindjen mbesës së tij, Emës.

Aktori ka ndarë në profilin e tij një foto të vogëlushes lozonjare, të cilës i shpreh urimin më të ëmbël për ditëlindje.Ajo me therret Xhaxha Luli, une e therras Ema xhaxha. Ajo me do shume, une e dua edhe me shume. Ajo ka ditelindjen, une kam gezim.
U befsh 100 vjeçe mbesa ime, shoqja ime, zemra ime. Zoti te bekofte moj Ema Deda! Te du fort.”– shkruan Juli krahas fotos. 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julian Deda (@juldeda)

Çfarë bie në sy është fakti që mbesa e tij ka ngjashmëri të madhe me aktorin dhe duket se e gjithë familja ka trashëguar tiparet e bukura dhe sytë me ngjyrë që i karakterizojnë.

1


Etiketa: ,

Pas