Aktualitet

Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës (Foto)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:06 - 05/10/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Durrës.


Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se drejtuesi i mjetit tip ‘Ford’ është plagosur rëndë, por ende nuk ka një konfirmin zyrtar nga autoritetet.
Dyshohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të shpejtësisë tej normave të lejuara, duke mos përjshtuar edhe lagështirën në rrugë.
Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.1


Etiketa: , ,

Pas