Aktualitet

Aksident i frikshëm në Korçë – Makina këput trafikndarësen dhe del nga rruga (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:06 - 21/05/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur në orët e pasdites në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Podgorie, ku një automjet ka dalë nga rruga.


Mësohet se në drejtimin e automjetit ishte një vajzë me inicialet F. K, e cila udhëtonte së bashku me babain e saj, në drejtim të Elbasanit.Dyshohet se shkak për aksidentin ishte lagështia në rrugë.Etiketa: , , ,

Pas