Aktualitet

Aksident i frikshëm në Korçë, makina përfundon në oborrin e lokalit (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:11 - 31/05/20 |
mapo.al

Një përplasje mes dy automjeteve ka ndodhur në dalje të qytetit të Korçës pasditen e kësaj të diele.


Njëra prej makinave e tipit “Toyota Rav4” ka dalë nga rruga pas përplasjes dhe ka përfunduar në oborrin e një lokali.Nga ky aksident ka përfunduar i dëmtuar shoferi i automjetit që doli nga rruga.


Ndërkohë automjetit tjetër tip “Golf Volkswagen” i cili ka devijuar drejtimin e të parit ka mbetur në mes të rrugës me pjesën e përparme të shkatërruar.


Etiketa: , , ,

Pas