Aktualitet

Aksident i frikshëm në Qafë Thanë, makina bie 100 metra poshtë (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:56 - 28/09/20 |
mapo.al

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë.


Sipas raportimeve nga vendngjarja, një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar 100 metra poshtë në afërsi të ish-repartit.Dyshohet se aksident ka ndodhur për shkak të shpejtësisë tej normave të lejuara, ndërsa mësohet se policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.Drejtuesi i automjetit, mësohet se ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

/Mapo.al/

 


Etiketa: , ,

Pas