Aktualitet

Aksident i rëndë, kamioni merr para 9 makina, 3 të plagosur (VIDEO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 16:33 - 23/08/19 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Prishtinë. Sipas mediave kosovare, në aksident u përfshinë 9 vetura dhe një kamion.

Si pasojë e aksidentit mbetën të plagosur tre persona. Të plagosurit janë dërguar në spital, ku po marrin ndihmën e duhur mjekësore.Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë një problem në frenat i kamionit.

Etiketa: , ,

Pas