Aktualitet

Aksident i rendë në aksin Elbasan-Peqin, plagoset drejtuesi i furgonit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:11 - 14/09/20 |
mapo.al

Një aksident  i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë fshatit Lolaj në Peqin në aksin Elbasan-Peqin.


Në aksident janë përfshirë  mjeti i tonazhit të rëndë dhe një furgon.


Nga aksidenti janë lënduar disa persona dhe është plagosur drejtuesi i furgonit raportohet nga media.Shkaqet e aksidentit nuk janë zbardhur ende dhe policia e ambulanca po shkojnë në vendngjarje.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas