Aksident i rëndë në aksin Tiranë-Durrës, dy të plagosur (DETAJE)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve paraprake, dy automjete janë përplasur dhe për pasojë janë plagosur dy drejtuesit e mjeteve. Identitetet e tyre ende nuk bëhen të ditur, por raportohet se janë nisur me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore. Policia bën me dije se, … Continue reading Aksident i rëndë në aksin Tiranë-Durrës, dy të plagosur (DETAJE)