Aktualitet

Aksident i rëndë në “Astir”, makina përplas burrin me biçikletë dhe largohet (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:11 - 11/04/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur pak më parë në zonën e “Astirit” në Tiranë ku një makinë ka përplasur një burrë ende të paidentifikuar dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.


I plagosuri udhëtonte me biçikletë tek vijat e bardha ndërsa është përplasur nga makina e për pasojë ka mbetur i shtrirë në rrugë. Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca e cila e ka transportuar në spital.


 <
>
aksident ne astir2 aksident ne astir1 aksident ne astir2

Patrullat e policisë janë vënë ndërkohë në ndjekje të automjetit që shkaktoi aksidentin.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas