Kryesore

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi i trajlerit del nga xhami


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:30 - 21/05/18 |
mapo.al

Një aksident automobilistik ka ndodhur të hënën pasdite në autostradën Tiranë-Durrës.
Në aksident janë përfshirë dy mjete të tonazhit të lartë, ndërsa raportohet se shoferi i trajlerit është dëmtuar rëndë.


Informacionet paraprake bëjne me dije se gjatë përplajes së mjeteve, shoferi i trajlerit ka dalë nga xhami.
Aksidenti solli për minuta me radhë trafik të rënduar në këtë segment, raporton Opinion.


Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me shkaqet e aksidentit.1Etiketa: , , , ,

Pas