Aktualitet

Aksident i rëndë në Dibër/ Ndërron jetë 34-vjeçari, plagosen 3 të tjerë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:45 - 02/12/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Dibër.Mësohet se një person ka mbetur i vdekur dhe tre janë plagosur në aksin rrugor rural Kastriot-Arras.


Raportohet se një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi me inicialet M.B., 34 vjeç.Ndërkohë, janë transferuar në spital 3 të plagosurit, të cilët po marrin mjekim.Deri me tani nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndersa policia ndodhet ne vendin e ngjarjes.


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas