Aktualitet

Aksident i rëndë në Elbasan, kamionçina përplas 12-vjeçarin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:08 - 10/07/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme te kthesa e Krastës në Elbasan.


Mësohet se një kamionçinë ka përplasur një të mitur rreth 12 vjeç.


Gjendja e këtij të fundit ende nuk dihet por mësohet se është dërguar me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndohmë mjekësore.Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkqet dhe rrethanat e aksidentit.
1
Etiketa: , ,

Pas