Aktualitet

Aksident i rëndë në Fushë Krujë, dy të plagosur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:43 - 13/06/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Fushë Krujë. Mësohet se nga përplasja e dy mjeteve kanë mbetur të plagosur dy persona.


Burime bëjnë me dije se ato janë nisur me urgjencë drejt spitalit, ndërsa gjendja e tyre nuk dihet.


Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.Sipas raportimeve të para, një prej mjeteve thuhet se ka qenë me shpejtësi shumë të lartë.
Të plagosurit janë një 27-vjeçare dhe një 21-vjeçare.<
>
aksident aksident 2
1


Etiketa: , ,

Pas