Aktualitet

Aksident i rëndë në Gramsh, fuoristrada bie në greminë, plagoset drejtuesi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:49 - 10/09/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Gramsh. Mësohet se një mjet tip fuoristradë ka përfunduar greminë.


Për pasojë, është plagosur drejtuesi i mjetit Kodhel Qefa. Ky i fundit ndodhet në spital ku po merr ndihmë mjekësore.


Shkaqet e ngjarjes mbeten të paqarta, ndërsa dyshohet për shkak të shpejtësisë së lartë.Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.
*FOTO ILUSTRUESE1


Etiketa: , ,

Pas