Aktualitet

Aksident i rëndë në Iballë-Fierzë/ Makina zë poshtë disa persona, kërkohet helikopter
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:03 - 25/11/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Iballë-Fierzë, në vendin e quajtur Kokëdodë. Një makinë me disa persona brenda saj ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Sipas raportimeve mediatike, aksidenti ka lënduar punonjës të pyjores.


Ambulanca e ka të pamundur t’i vijë në ndihmë për shkak të zonës së thellë malore, kësisoj raportohet se është kërkuar helikopter.  Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas