Aktualitet

Aksident i rëndë në Lezhë, autobusi përplaset me kamionin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:43 - 15/09/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur në superstradën Lezhë-Milot. Një autobus me pasagjerë është përplasur me një trajler te kryqëzimi i Shëngjinit.


Mësohet se si pasojë e përplasjes kanë marrë lëndime tre persona. Dy fëmijë dhe një grua janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.


Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti./abc/1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas