Aktualitet

Aksident i rëndë në Lushnjë–Berat, plagosen 3 persona


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:51 - 11/11/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Lushnjë – Berat.


Bëhet me dije se si pasojë e këtij aksidenti, 3 persona kanë mbetur të plagosur. Shkak dyshohet shpejtësia tej normave.


Tre të plagosurit ndodhen në spital, nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.1
Etiketa: ,

Pas