Aktualitet

Aksident i rëndë në Milot, plagoset një grua


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:13 - 07/04/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Milot.

Mësohet se nga aksidenti ka mbetur e plagosur një grua.


Identiteti i saj ende nuk bëhet me dije, ndërsa gjendja raportohet jashtë rrezikut për jetën.
Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.


1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas