Aktualitet

Aksident i rëndë në Peqin – Përplasen dy automjete, plagosen 5 persona


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:02 - 14/11/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Pajovë të Peqinit.


Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, dhe për pasojë janë plagosur pesë persona.


Identiteti i tyre ende nuk dihet, por raportohet se të plagosurit janë transportuar në Spitalin e Elbasanit.

Gjithashtu nuk ka të dhëna mbi gjendjen e tyre shëndetësore. Policia po vijon ndërkohë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas