Aktualitet

Aksident i rëndë në Rinas, përplasen 5 automjete (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:42 - 21/09/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar mesditën e kësaj të marte në Rinas.


MAPO ka siguruar pamjet e para nga vendi i ngjarjes.


Pesë automjete janë përfshirë në aksident. Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme materiale.Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe grupi hetimor, të cilët po përcaktojnë shkaqet e aksidentit.

14


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas