Aktualitet

Aksident i rëndë në Shkodër/ Vdes gruaja, plagoset i shoqi (Emrat)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:00 - 21/09/20 |
mapo.al

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin Shkodër-Hani i Hotit.


Drejtuesi i mjetit, Emirjan Delaj, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një makinë të parkuar në anësore të rrugës, duke shkaktuar vdekjen e së shoqes, Hatixhe Dela.


Ndërkohë Emirjani ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, teksa po merr trajtimin e duhur mjekësor. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.*Fotografia më sipër, ilustruese


 Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas