Aktualitet

Aksident i rëndë në Tiranë, makina përmbyset në rrugë (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:44 - 27/01/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Nje makine ka perfunduar e permbusur dhe e copetuar ne ane te rrugës te segmenti i “Unazës së Madhe”.

Siç duket edhe në fotot e shkrepura nga LSA-ja duket makina e permbysur, nderkohe qe ne vend ka mberritur policia dhe ambulanca.

Nuk ka ende të dhëna për persona të lënduar nga ky aksident dhe as detaje për shkakun e aksidentit.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas