Aktualitet

Aksident i rëndë në tunelin e Kalimashit, dyshohet për vdekur dhe të plagosur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:10 - 07/01/22 |
mapo.al

Një aksident i rëndë është regjistruar në tunelin e Kalimashit, ndërsa dyshohet për të vdekur.


Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë 3 persona janë plagosur dhe një dyshohet se ka vdekur.


17


Pas