Aktualitet

Aksident i rëndë në Vorë, plagoset shoferi (DETAJE+VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:06 - 22/10/19 |
ro ot

Një aksident i rëndë është regjistruar në autostradën Tiranë- Durrës pasditen e sotme, ku për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit.


Ngjarja ka ndodhur pranë mbikalimit të Vorës, ku sipas informacioneve paraprake shkak ka qenë shpejtësia e lartë.


Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen. Identiteti i të plagosurit ende nuk bëhet i ditur por mësohet se është dërguar me urgjencë drejt spitalit në Tiranë.


Policia dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur detaje të reja mbi rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.Etiketa: , , ,

Pas