Aktualitet

Fushë-Krujë/ 21-vjeçari me furgon përplas për vdekje një 65-vjeçare
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:24 - 19/11/19 |
mapo.al

Një 65-vjeçare ka humbur jetën pasditen e sotme në Fushë-Krujë, si pasojë e një aksidenti.


E moshuara me inicialet S.B, këmbësore, është përplasur për vdekje nga një furgon.


Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici, ndërsa po hetohet për zbardhjen e ngjarjes.


Njoftimi i plotë i policisë:


Krujë/Informacion Paraprak


Në aksin rrugor Fushë Krujë-Thumanë, mjeti tip furgon, me drejtues shtetasin I.M., 21 vjeç, ka aksidentuar këmbësoren, shtetasen S.B., 65 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.


Etiketa: , ,

Pas