Aktualitet

Aksident i rëndë, përplaset për vdekje drejtuesi i motorit (EMRI)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:37 - 12/08/19 |
mapo.al

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fier-Levan, rreth orës 15:15.


Një makinë është përplasur me një motor, e për pasojë drejtuesi i motorit, 65-vjeçari Ded Ndoi ka humbur jetën.


Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. Shoferi i makinës, 24-vjeçari me iniciale G.S., është shoqëruar në komariat.
Etiketa: , , ,

Pas