Aktualitet

Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Shëngjin, dy të plagosur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:09 - 29/06/20 |
mapo.al

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin dhe si pasojë dy drejtues mjetesh kanë mbetur të plagosur.


Sipas informacioneve të para, mësohet se të plagosurit janë dërguar në Spitalin Rajonal të Lezhës.


Momentalisht gjendja e të dëmtuarve paraqitet jashtë rrezikut për jetën.


Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e këtij aksidenti të trefishtë.


Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë një parakalim i gabuar.

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas