Aktualitet

Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë- Elbasan (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:42 - 04/12/20 |
mapo.al

Mbrëmjen e sotme, tre makina janë përfshirë në një aksident në Mullet, në aksin Tiranë- Elbasan.Aksidenti është regjistruar vetëm pak momente më parë dhe ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur.


Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë që po bëjnë të mundur zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas